konferencje biznesowe / gale


To wymagający sektor produkcji eventów, który wymaga doświadczenia. Do tej pory dla naszych Klientów zrealizowaliśmy dziesiątki konferencji biznesowych oraz gal, które realizowały różne cele.
W odniesieniu do potrzeb:
  • KREUJEMY unikalny KONCEPT KREATYWNY, który buduje narrację w warstwie scenariuszowej i  scenograficznej;

  • TWORZYMY CAŁY CONTENT konferencji czyli robimy dla Ciebie prezentacje (PP, prezi, flash), filmy, animacje (whiteboard, kinetic), doradzamy i pomagamy w przygotowaniu optymalnego modelu wystąpienia;

  • ANGAŻUJEMY UCZESTNIKÓW poprzez spójny scenariusz oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi;

  • PRODUKUJEMY wydarzenie w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.


Nasze KONFERENCJE TO SPEKTAKLE, które oferują zawartość merytoryczną w interesującej formie i zabierają Gości w wyjątkową, niezapomnianą podróż.


stoiska targowe


Wraz z naszymi grafikami przygotujemy dla Ciebie projekt oryginalnego, opartego na Twoich założeniach stoiska, które zunifikujemy do takich założeń, aby mogło reprezentować Twoja firmę w różnym, zmieniającym się otoczeniu. Strefę stoiska wyprodukujemy w oparciu o najlepsze rozwiązania techniczne, a na końcu zagwarantujemy sprawną logistykę oraz obsługę wydarzenia.


Xmas events


Jest taki dzień… Eventy świąteczne tj. Xmas Parties czy St. Claus Meetings są nie tylko sposobem na złożenie życzeń Twoim pracownikom, ale mogą również służyć biznesowemu podsumowaniu roku oraz ogłoszeniu planów na przyszłość. To dobra okazja do wspólnego celebrowania oraz świętowania nie tylko w gronie samych pracowników, ale również ich rodzin. Do tej pory stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy dziesiątki oryginalnych, „szytych na miarę” świątecznych eventów, które wzmacniały więzi pomiędzy pracownikiem i firmą w tym magicznym okresie roku. Nieważne czy Uczestnikami są poważni managerowie czy ich dzieci – wszystkich zabieramy w magiczną podróż do krainy Świętego Mikołaja.


integracja & team building


W wytężonej pracy często towarzyszy popadanie w rutynę, przez co Twoi pracownicy stają się mniej efektywni. Atrakcyjny i oparty na konkretnych celach program integracyjny pozwoli wyzwolić w Twoim zespole dodatkową energię, rozwinie kreatywność i wzmocni więzi w zespole. To wszystko przełoży się na większe zaangażowanie, a Tobie pozwoli na odkrycie nowych liderów.
Unikalny i niesztampowy program integracyjny może przynieść spektakularne efekty.


Napisz do nas jakie są Twoje cele, a my stworzymy odpowiednie rozwiązania.


eventy promocyjne


Specyficzna i wymagająca forma eventów, których bohaterem jest marka, produkt lub usługa. W naszych koncepcjach kreatywnych oraz scenariuszach kładziemy nacisk na tworzenie przeżyć związanych z Twoją marką. Naszym celem jest stworzenie pozytywnych i trwałych więzi pomiędzy marką, a Odbiorcą opartych na indywidualnym doświadczeniu. W erze dominujących mediów społecznościowych kreujemy eventy, które dostarczają contentu do kreacji marki w świecie wirtualnym w długiej perspektywie czasowej, przez co stają się kompatybilnym elementem wsparcia marketingowego Twojej usługi lub produktu.


graphic design & production


Dobry zespół grafików to niezbędny element funkcjonowania każdej agencji. W dobie facebooka i instagrama kreacja graficzna tworzy fundament komunikacji. Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie indywidualny projekt, dostosowany specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Projektujemy grafikę nie tylko w zgodzie z brand manualem czy globalnymi wytycznymi ale również w oparciu o nowoczesne i kreatywne rozwiązania graficzne.